Apie Mus

vbtaksi

Apie Mus


Mūsų įmonė turi daugiau nei 7 metų sėkmingą patirtį transporto paslaugų rinkoje Klaipėdos mieste. Turint ilgalaikę metų patirtį įsitvirtino kaip patikima bendrovė, kuri teikia savo klientams maksimalų komfortą ir saugumą. Mes laikomės lanksčiausių kainų politikos, todėl galim Jums pasiūlyti žemiausias kainas Klaipėdos mieste.

Taksi iškvietimo tarnyba «Voucher Bank» - tai profesionali operatorių ir vairuotojų komanda, kalbanti keliomis užsienio kalbomis (įskaitant ir rusų), dirbančių šioje srityje daugiau kaip 5 metus, gerai pažįstantys Klaipėdos miestą ir jos apylinkes.

Visi darbuotojai kruopščiai atrenkami. Visuomet mandagūs ir paslaugūs vairuotojai atvyks su švariu ir tvarkingu automobiliu, greitai ir saugiai nuveš Jus į bet kurią miesto dalį, per trumpiausią laiką, optimaliausiu maršrutu, įvertinus eismo situaciją mieste. Mes stengiamės sutaupyti savo klientų laiką ir pinigus, bet ne teikiamų paslaugų kokybės sąskaita.

„Voucher bank“ Taksi – tai tikri savo srities specialistai.

vbtaksi


Taksi paslaugos

VĖLUOJATE? Jums pagelbės Voucher bank taksi!

Skaityti »

Galerija

Automobilių parką sudaro apie 70 automobilių, kurie išsiskiria pasirinkimo įvairove.

Galerija »

Karjera

Mes nuolat ieškome naujų darbuotojų, Jus galite užpildyti žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Pildyti anketą »

Kur Nuvykti?

Klaipėda nedidelis, bet pilnas atradimų miestas, naudojantis mūsų taksi paslaugomis, Jus galėsite aplankyti pačias įdomiausias vietas.

Skaityti »

Kontaktai

Detali informacija kaip galite su mumis susisiekti.

Kontaktai »